Kim jesteśmy

Fundacja dla dzieci postała w 2011 roku i jest bardzo młodą organizacją. Swoje działania opiera na pracy wolontariuszy, którzy angażują swój czas i serce dla wielkiej sprawy. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy.

Dzieci są niezwykle twórcze, wykazują się wielką inicjatywą, fantazją i energią. Bardzo często jedynym hamulcem, który powstrzymuje je od wykorzystania tej dobrej, twórczej energii są ograniczenia materialne. Pomóżmy stworzyć miejsce, gdzie dzieci będą miały swój drugi dom, gdzie będą mogły w sposób ciekawy i aktywny spędzać wolny czas.

DARY LUDZKIEGO SERCA SĄ WIECZNIE ŻYWE I ODBIJAJĄ SIĘ W OCZACH DZIECI,
ROZBRZMIEWAJĄ W ICH RADOSNYM ŚMIECHU,